Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Kapat
Filtre

En Sevilen Swatch Saat Modelleri

Tasarım, kalite, tarz ve yaratıcılık konusunda diğer tüm saat markalarını geride bırakan Swatch markası, tüm kalıpları yıkarak hem kadınlar hem de erkekler için tasarladığı kol saati modellerini farklı koleksiyonlarla sunmaktadır. En sevilen Swatch saatlerinden birisi olan SUOK712 Kadın Kol Saati, olağanüstü renkleriyle kullanıcıları büyülemektedir. Mor ve yeşilin uyumlu olmadığını düşünenlere, aksi bir kanıt niteliğinde olan SUOK712 Kadın Kol Saati modeli, tasarım harikası özellikler taşımaktadır. Kadran ve cam üzerinde degrade yeşil ve mor renkleri kullanılan Swatch saat modeli, göz kamaştırıcı bir şıklığa ve rahatlığa sahiptir. Zarafetin tanımını baştan yaratan YSS317G Kadın Kol Saati modeli, geometrik düzenlenmiş çelik kayışında değerli taşlara yer verilen bir Swatch saat modelidir. Estetik ve zarifliğin en sade halini sunan YSS317G Kadın Kol Saati modeli, kadınların en sevdiği Swatch saatler arasındadır. İsviçre yapımı Swatch YVB410 Erkek Kol Saati, mat deri kordonuyla cezbedici bir güzellik sunmaktadır. Siyah renkli mat deri kayışı, siyah parlak kasa çerçevesi ve koyu kahverengi kadranla buluşmaktadır. Kadran içerisinde yer alan rakamlar ve işaretçiler, farklı boyutlarıyla dikkat çekmektedir. Swatch YVB410 Erkek Kol Saati, erkeklerin en sevdiği Swatch marka saatler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kadran tasarımı uzay görüntüsünü andıran Swatch SUTN403 Kadın Kol Saati modeli, daha önce tanıklık edilmemiş bir güzelliğe sahiptir. Lacivert, beyaz ve kırmızı renklerin uyumuyla inşa edilen renk yelpazesi, gece saatlerinde gezegenlerin görülebildiği bir gökyüzünü anımsatmaktadır. Bu özgün tasarım, tüm kullanıcıların beğenisi toplamış ve Swatch SUTN403 Kadın Kol Saati modelini en sevilen Swatch saatleri arasına yerleştirmiştir.

Swatch Otomatik Saat Modellerinde En İyi Özellikler

Çok sayıda iyi özelliğe sahip olan Swatch saatlerinin en öne çıkan noktası İsviçre kalitesine sahip olmalarıdır. Saat mekanizmalarının kalitesi ve uzun ömürlülüğü tüm dünyada tanınmasına sebep olmuştur. Swatch saatlerin bir diğer önemli özelliği ise çağ açan yenilikçi tasarımlarıdır. Göz dolduran, şık, zarif ve yaratıcı kadran tasarımları Swatch markasını çok sayıda markanın önüne geçirmektedir. Analog çalışma tipine sahip Swatch saatlerinin kadranlarında takvim, gün göstergesi, takometre, kronometre gibi özelliklere de yer verilmiştir.

İndirimli Swatch Saat Fiyatları

Hizlisaat.com adresi tüm kullanıcılara indirimli Swatch saat fiyatlarını sunmaktadır. Kullanıcılar diledikleri Swatch saatini hızlıca bularak sipariş verebilmektedirler.

Swatch Saat Modelleri Çelik Mi?

Saatler için önemli bir malzeme olan çelik, Swatch saatlerin baş yapıt olmasını sağlamaktadır. Dayanıklılık konusunda üstün özellikler sergileyen çelik, Swatch saatlerin kasalarında ve kayışlarında kendisine yer bulmuştur.

Swatch Saat Modellerinde Kayış Tipleri Nelerdir?

Farklı tarzlar farklı kayışlar demektir. Bu durumun bilinciyle Swatch markası, tüm saat modellerinde olabilecek kayış tiplerine koleksiyonlarında yer vermektedir. Çelik, hasır, deri, kumaş ve silikon kayışlar Swtach kol saatlerinin kayış tiplerini oluşturmaktadır.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.