sadsad x
asdasd
Filtre
Sıralama seçin
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

En Şık Stührling Bayan Saat Modelleri

Kadın kol saatlerinde şıklık ve gösterişin diğer adı olan Stührling markası, tüm kadın saat modellerinde herkesin sahip olmak isteyeceği ışıltıya yer vermektedir. Zarif hasır ve çelik kayışların birleştirdiği parlak saat kasaları ve kasaların içerisinde yer alan gökyüzü tasarımlı, değerli taşlarla süslenmiş kadranlar Stührling bayan kol saatleri modellerinin özeti niteliğindedir. İnanılmaz bir şıklık ve gösterişli saatler vadeden Stührling saat, kadın modellerinin tümü aynı şıklığı farklı dizaynlarla barındırmaktadır.

İndirimli Stührling Bayan Saat Fiyatları

Dünyaca ünlü Stührling kalitesi ve değerli maden ve taşlarla zenginleştirilen tasarımlarına rağmen Stührling kadın kol saatleri oldukça uygun fiyatlarla satılmaktadır. Hizlisaat.com’da kullanıcıların rahatlıkla ulaşabileceği Stührling bayan saatleri yer almaktadır. En uygun Stührling kadın saatleri bu adreste kullanıcıların hizmetine sunulmuştur.

Stührling Bayan Saatlerin Kayış Tipleri Nasıldır?

Deri, hasır, çelik ve kumaş malzemeden üretilen Stührling kadın saat kayışları, kasa ve kadran tasarımlarıyla muhteşem bir uyum içindedir. Farklı kalınlıklardaki kayışlarla, zarafetin altını çizen Stührling markası, kadın kol saati modellerinde geniş bir kayış rengi aralığına sahiptir. Gümüş, altın, mavi, siyah, rose gold gibi renklerden oluşan Stührling kadın saat kayışları, kadran içi renkleriyle uyumlu şekilde tasarlanmıştır.

Stührling Bayan Saat Modelleri Suya Dayanıklı Mı?

Şık ve uzun ömürlü Stührling saatleri, suyla temasa dayanıklıdır. Gün içerisinde terleme, yağmura yakalanma veya el yıkarken su sıçraması gibi durumlarda Stührling saatlerin herhangi bir zarar görmeyeceğinden tüm kullanıcılar emin olmalıdır. Modellere göre değişen suya dayanıklılık ölçüleri 3 ATM, 5ATM ve 10 ATM olarak kullanıcıların karşısına çıkmaktadır.

Stührling Bayan Saat Modelleri Çelik Mi?

Çelik Stührling saatlerinde hem kayışta hem de kasada kullanılan dayanıklı bir malzemedir. Kayışlarda bilezik veya hasır şekilde görülebilen çelik malzeme, şıklığa inanılmaz bir parıltı kazandırırken aynı zamanda dayanıklı birer saat olmalarını sağlamaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.