sadsad x
asdasd

En Çok Tercih Edilen Escape Bayan Saat Modelleri

Bayan saatleri üreten markalardan biri olan ve bu alanda en dikkat çekici markalardan biri olan Escape tarafından birçok farklı modelde kol saati üretilmektedir. Escape bayan saat modelleri farklı özellikler ile farklı modellere ayrılırken, bu modellerden bazıları bayanlar tarafından oldukça ilgi görmektedir. Özellikleri açısından daha kaliteli, kullanışlı ve tarza yatkın olan saatler ilgi çekerken; bu markanın önde gelen modellerinde ön plan çıkan detaylar ise saatlerin analog olmasıdır. Analog özellikteki bu saatlerin renkli tercihleri ise yine kullanıcı tarafından en dikkat edilen özellikler arasındadır. Escape kadın saat modellerinin en çok tercih edilen kol saatlerinden bazıları ise işlevsellik anlamında daha çok özellik barındırmaktadır. Bu özellikler ise su geçirmez özellik gibi olmanın yanında; saatte kullanılan cam, kasa ve kayışta kullanılan malzeme olabilmektedir. Camın kristal üretim olması daha çok tercih edilirken; kayış ve kasada kullanılan malzemeler ise metal, deri, silikon veya hasır olabilmektedir. Bu farklılıklar da kullanıcının tercihine bağlı olarak değişkenlikler göstermektedir.

İndirimli Escape Kadın Saat Fiyatları

Escape bayan kol saati fiyatları özelliklerine göre değişkenlikler göstermektedir. Bu özellikler kullanımı kolaylaştıran, giyime uygun olan veya işlevsel olması şeklinde değişebilmektedir. Saatin fiyatlarının belirlenmesinde özellikleri ön plana çıkarken; bazı dönemlerde saatlerde süresiz veya dönemsel olarak indirimler görülmektedir. Bu indirim fırsatları ise hizlisaat.com tarafından kullanıcılara bildirilmektedir. Bu sayede belirlenen özellik ve tarzdaki saatin daha uygun fiyata alınması söz konusu olabilmektedir. Ayrıca saatin özelliklerinin fazla olması ile birlikte saatin fiyatının da farklılık göstermesi de görülebilmektedir.

Escape Bayan Kol Saati Modellerinde En İyi Özellikler

Kol saatlerinde en dikkat çeken özellikler saatin hangi malzemeden yapıldığı ve su geçirir / geçirmez özelliğidir. Saatin su geçirmez özelliği ATM birimi ile ifade edilmektedir. Escape bayan saat modellerinden bu seviye ise 5 ATM, 3 ATM gibi farklı seviyeler olabilmektedir. Bu özelliğin yanında saat modellerinde analog özellik görülmektedir. Ayrıca saatin kayış ve kasa özellikleri ise hasır, deri ve metal olarak farklılıklar gösterebilmektedir.

Escape Bayan Saatlerde Kayış Tipi Nasıldır?

Kol saati tercihinde önemle dikkat edilen noktalardan bir tanesi kayışın hangi malzemeden yapıldığıdır. Tarz ve renk olarak farklılık gösteren Escape kadın saat modellerinde kullanılan kayış malzemeleri metal, hasır veya deri olmaktadır. Farklı kayış malzemelerine sahip olan bu saatlerin kayış desenleri veya tipleri de bulunmaktadır.

Escape Kadın Saat Modelleri Kaç ATM?

Escape bayan kol saati modellerinde su geçirmez özellik bulunmaktadır. Su geçirmez özellik seviyesi modelden modele farklılık gösteren bu saatlerin ATM seviyeleri 3 ila 5 arasında farklılık gösterebilmektedir. Bunların yanında bazı modellerde farklı ATM seviyeleri de görülebilmektedir. Hizlisaat.com tarafından saatlerin ATM seviyeleri de özellikler arasında belirtilmektedir.
Sırala
Filtreyi Temizle
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
World Axess Bonus Maximum Card Finans Advantage Visa Master Card
Verified by Visa Rapid SSL Master SecureCODE Chip & Pin
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.