Welder Erkek Saat Modelleri, Welder Erkek Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Welder Saat

Welder Erkek Saatleri

Welder Saat


Ünlü Tasarımcı Italo Fontana tarafından oluşturulan Italya üretimi olup 1997 yılında kurulan saat markası Welder, teknik ve görsel açıdan farklı bir görünüm arayanlar için ideal bir saat markasıdır. Özellikle büyük boyutlu ve değişik görünüme sahip saat arayan saat kullanıcıları için üretilen Welder saatler dayanıklılığı ile de kullanıcı memnuniyetini ön plana çıkartmaktadır.

Welder Saat Modelleri

Welder Saat modelleri, boyut ve mekanizma çeşitlerine göre gruplandırılmış ve kodlanmıştır. Bunlar, K24, K29, K30, K32, K34 gibi benzer seri numaralarıyla kodlanmıştır. Bu kodlar, saatlerin boyutu, kordon, kasa, malzeme çeşitliliğine göre belirlenmiştir. Welder’in modellerinde kullanmış olduğu renk kombinasyonu her zaman için farklılık arayanların Welder saatleri tercih etmesini sağlamıştır.

Welder Saat Fiyatları

Welder kol saatlerinde bazı gün ve haftalarda farklı indirimler uygulanmaktadır. Bu indirimler saatlerin model, seri ve sezonlarına göre de değişebilmektedir. İndirimleri takip etmek için sitemize üye olabilir, mail listemize abone olabilirsiniz. 

TÜM WELDER ERKEK SAATLER