Versace Bayan Saat Modelleri, Versace Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Versace Saat

Versace Bayan Saatleri

Versace Saat

1978 yılında İtalya’da kurulan Versace, ilk saat tasarımını 1994 yılında kurucusu Gianni Versace ve Frank Muller işbirliği ile yapmıştır. İlk saat üretiminde yakaladıkları başarı ile saat sektörüne farklı bir adım atan Versace, sektörde kısa sürede büyük başarıyı yakalamayı başarmışlardır. Bu başarıdaki en önemli faktör ise, Versace’ın kendi klas tarzını saatlere yansıtmasıdır. Günümüzde birçok ünlü isim tarafından terci edilen Versace Saat, Türkiye’de üst grup saat alanında lider markalardan biridir.

Versace Saat Modelleri

Versace Saatin eşsiz modellerden oluşan koleksiyonunu daha önce incelediniz mi? Kendi modasını kendi yaratan Versace, saat modelleriyle de beğenileri üzerine taşımayı başarıyor. Zarif işçiliği, göz alıcı taşları, çekici kordon ve kasası ile farklılık arayanların birince tercihidir, Versace. Versace’ın tasarımlarında bu denli farklı ve başarılı olmasındaki faktörlerden biri de kendisinin bir moda markası olmasıdır.

Versace Saat Fiyatları

Kaliteyi estetikle buluşturan Versace’a sahip olabilmek, indirim fırsatlarından yararlanabilmek için sitemizi takip edebilir, modelleri inceleyebilirsiniz. Sitemizde Versace saat modellerinde aylık, haftalık veya günlük olarak indirimler uygulanmakta olup, fiyat değişiklikleri olabilmektedir. Bu indirimleri kaçırmamak için Versace saat bölümümüzden indirimli Versace modellerini inceleyebilirsiniz.

TÜM VERSACE BAYAN SAATLER