Versace Bayan Saat Modelleri, Versace Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Versace Saat

Versace Bayan Saatleri

Versace ilk olarak Milano (İtalya)’da 1978 yılında kurulan şık bir butiktir. Marka adını kurucusu ve tasarımcısı olan Gianni Versace’dan almaktadır. İlk olarak faaliyetlerine yalnızca giyim butiği olarak başlayan Versace, daha sonra parfüm ve saat üretimine de iddialı bir giriş yapmıştır. 1994 yılında ilk saat üretimini gerçekleştiren markanın bu üretiminde tasarımları Gianni Versace ve Frank Muller yapmaktadır. Bu koleksiyon ilk olarak İsviçre’de üretilmiştir. Versace bu tarihten son saat üretiminde yükselen bir başarı kaydederek, günümüze dek uzanan ve saat modasını belirleyen çizgisini sürdürmüştür. Şu an Versace saat ve parfüm firmaları arasında hatırı sayılır bir ürün ve müşteri portföyüne sahiptir.

Versace Kadın Saatleri

Versace kadın saatleri gerçekten şıklığın ve tasarımın en gösterişli halini gözler önüne seren modelleri ile dikkat çekiyor. Versace genel olarak tasarımlarıyla iddialı bir markadır ve bu iddiasını saat tasarımlarında da oldukça çarpıcı bir şekilde gösteriyor. Saatlerde kullanılan renklerin birbiriyle uyumu, markanın logosunun tasarımların ortasında adeta bir aksesuar kadar şık duruşu vesaire derken; her detayın incelikle ve ayrıntılı düşünülerek tasarlanması adete büyüleyici bir etki yaratıyor. Altın rengi ve siyahın tasarımlarda en sık kullanılan renkler olmasının yanında, başka pek çok renk seçeneği ile saat modelleri üretildiğini de söylemek mümkün. Yalnızca analog saat üretimi yapan Versace, saatlerinde ışıltılı taşların kullanımını da zaman zaman tercih edebiliyor. Kolunda dev bir markanın iddialı bir koleksiyonunu taşımak isteyen bayanların tercih ettiği Versace saatler, benzer markarın tasarımları karşısında dahi hep bir adım öne çıkacak şekilde gösterişli ürünler sunuyor.

Versace Kadın Saat Fiyatları

Versace kadın saat fiyatları şık tasarımı ve uzun ömürlü kaliteli üretimleri ile orantılı bir fiyatlandırmayla sunulmaktadır. Oldukça dikkat çekici ve gösterişli bu tasarım harikası saatlere Türkiye’nin en uygun fiyat seçenekleri ve indirimleriyle hizlisaat.com adresinden ücretsiz olarak online erişim sağlayabilirsiniz. Siz de tasarım ve marka severlerdenseniz vakit kaybetmeden hizlisaat.com adresini ziyaret ederek, şıklığı ayağınıza kadar getirebilirsiniz.

TÜM VERSACE BAYAN SAATLER