U Boat Erkek Saat Modelleri, U Boat Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

U Boat Saat

U Boat Erkek Saatleri

U Boat saat markasını daha önce hiç duymamış olabilirsiniz. Bu markanın henüz 16 yıllık bir geçmişi olmasından kaynaklanıyor fakat buna rağmen U Boat saat tasarımları çok daha eskileri dayanıyor. U Boat markasını 2000 yılında kuran Italo Fontano’nun dedesi İkinci Dünya Savaşı esnasında askeri kullanım için saatler tasarlıyor fakat bu saatlerin hiçbiri üretilmiyor. Fontano, dedesinin tasarımlarını bulduktan sonra, U Boat saat markasını kuruyor ve bu tasarımları kullanarak olağanüstü saatler tasarlıyor. Retro çizgileri, günümüzün çizgileriyle birleştiren bu tasarımlar herkesin beğenisine hitap etmiyor fakat askeri ve endüstriyel tasarımlardan hoşlananlar için sağlam yapısı ve ileri teknolojisiyle ömür boyu sorunsuz kullanılabilecek saatler olarak öne çıkıyor.

U Boat Erkek Saatleri

U Boat erkek saatleri tasarımcı saatlerinden birçok noktada ayrışıyor. Bunlardan bir tanesi de İtalya’da üretiliyor olması zira tasarımcı saatlerinin büyük çoğunluğu İsviçre’de üretiliyor. U boat saatler tasarım öğeleriyle hizlisaat.com’un sunduğu modeller arasında İsviçre üretimi modellerin hakimiyetini kırabilen tek model olarak gösterilebilir. U boat modelleri, özellikle dayanıklılık anlamında tüm saat markalarından çok önde yer alıyor. Bu öncülüğü, kasa tasarımında tercih edilen seramik, altın, karbon fiber, titanyum ve paslanmaz çelik kullanımları belirliyor. Ayrıca U boat saatlerin kasa tasarımında safir kristal kullanılıyor. Bu akıllıca kasa tasarım tercihleri neticesinde U boat modelerinin birçoğunda su geçirmezlik özelliği 300 metrenin üzerinde. U Boat saat modelleri, uzun yıllar boyunca kullanılabilecek, oldukça dayanıklı modeller olarak, hizlisaat.com’un kullanıcılarının beğenisine sunduğu en sağlam saat markalarından biri.

U Boat Erkek Saat Fiyatları

U Boat erkek saat fiyatları hizlisaat.com’un yüksek fiyatlı kategorileri arasında gösteriliyor fakat fiyatların seviyesinin olağandışı olduğunu söylemek, ürünün dayanıklılığı ve kalitesi söz konusuyken mümkün değil. Üstelik hizlisaat.com’un sunduğu indirimler ve fiyat avantajları göz önünde bulundurulduğunda, U Boat saatleri bir fiyat performans ürünü olarak değerlendirmek dahi mümkün. U Boat saat modelleri, alındığının aynı günü kargoya veriliyor. Hizlisaat.com tarafından kapıda ödeme ve iade seçeneği sunuluyor. Hizlisaat.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde tüm markalarda olduğu gibi U boat modellerinde de ürün adınıza düzenlenmiş fatura ile beraber teslim ediliyor.

TÜM U BOAT ERKEK SAATLER