Tissot Bayan Saat Modelleri, Tissot Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Tissot Saat

Tissot Bayan Saatleri

Saatçiliğin doğduğu yer olarak bilinen İsviçre’nin en köklü markalarından bir tanesi olan Tissot, 1853 yılından bu yana sektöre damgasını vuran saat modelleriyle şıklığı yaşam tarzı edinenlerin bileklerini süslemeye devam ediyor. İsviçre’nin Le Locle bölgesinde kurulan ve 160 yılı aşkın süredir sektörde devrim yaratmayı başaran Tissot, yenilikçi ve zarif tasarım özellikleriyle donatılmış saat modelleriyle hayranlık uyandırıyor.

1853 yılında dünyanın ilk iki zaman dilimli saatini, 1929 yılında ise ilk anti manyetik saat modelini sektöre kazandırmayı başaran Tissot, işlevsel ve göz alıcı saat koleksiyonlarıyla dünyanın en kaliteli saat markalarından bir tanesi haline geliyor. Hem klasik hem de günlük kullanıma uygun saat modelleriyle göz dolduran bu İsviçreli saat devi, ilkleri ve enleri bünyesinde barındıran saat koleksiyonlarıyla da kullanıcılarını mest etmeyi başarıyor. Köklü tarihinden faydalanarak birbirinden güzel saatler meydana getirmeyi başaran Tissot markasının kalitesi, hizlisaat.com güvencesiyle birleşerek içinizin rahat etmesini sağlıyor.

Tissot Kadın Saatleri

Tissot kadın saatler modaya uygun tasarımlarının yanı sıra yapımlarında kullanılan kaliteli ve pahalı materyallerle de oldukça dikkat çekiyor. Kurulduğu tarihten bu yana zarif kadınlar için farklı tarzlarda saat modelleri üretmeyi başaran Tissot, 1911 yılında bilezik benzeri ilk kadın saatini piyasaya sürdü. 1955 yılından itibaren bu işlevsel mücevheratları teknik özellikler ile donatan Tissot, bayanlara özel otomatik saat modeliyle takdir toplamayı başardı. Takvim yaprakları 1998 yılını gösterdiğinde ise Tissot ilk kadın koleksiyonu olan “T” modellerini şıklığa önem veren hanımefendilerle tanıştırdı. Günümüzde ise T-Touch, T-Classic, T-Lady, T-Sport, T-Gold ve Diamond koleksiyonlarıyla zarif kadınların bileklerini süslüyor.

Tissot Kadın Saat Fiyatları

Tissot saat fiyatı hizlisaat.com aracılığıyla en uygun ve en hızlı şekilde sizlere sunulmaktadır. Kasa, cam, kordon ve daha birçok farklı karakteristik özelliğe sahip Tissot saat modellerine hizlisaat.com ayrıcalığıyla ulaşabilirsiniz. En güzel, en popüler, en şık ve enlerden oluşan daha birçok eşsiz saat modeli ile tanışabilmek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Hizlisaat.com, yüksek indirim oranlarıyla yüzünüzü güldürüken, %100 güvenilirlik garantisiyle de güvenli ve kolay bir şekilde sipariş vermenize olanak tanımaktadır. Ayrıca siparişini vermiş olduğunuz yeni saatiniz en kısa sürede kargoya verilerek, kısa bir süre içerisinde sizlere ulaştırılmaktadır. Üstüne üstlük iade kolaylığıyla da siz değerli müşterilerimizin yüzlerini güldürüyoruz. Her zaman müşteri odaklı hizmet anlayışını benimsiyor ve sizlerin memnuniyetini başarımız olarak kabul ediyoruz. Sizin memnuniyetiniz bizim ilkemizdir. 

TÜM TİSSOT BAYAN SAATLER