Swiss Military Erkek Saat Modelleri, Swiss Military Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Swiss Military Saat

Swiss Military Erkek Saatleri

Swiss Military pek çoğumuzca İsviçre Çakısıyla biliniyor olabilir fakat Swiss Military oldukça fonksiyonel ve devrimsel bir ürün olan bu çakının yanı sıra, son teknoloji ürünü saatler de tasarlıyor. Swiss Military saat modelleri güzel görünümlü oldukları kadar, aynı İsviçre çakısı gibi ultra fonksiyonel yaklaşımlarla da tasarlanıyor.

İşin ilginç yanı yaklaşık 100 yılda beri var olan şirket, yalnızca son 30 yıldır saat üretiyor. Geç kalınmış bir karar olsa da son 30 yılda Swiss Military’in saat tasarımı ve üretimi konusunda gösterdiği ilerleme, markayı dünyanın en iyi saat markalarının arasına sokmaya yetmiş durumda.

Swiss Military Erkek Saatleri

Swiss Military erkek saatleri dayanıklı üretilen bir tasarım olarak biliniyor. Kasa tasarımında sert paslanmaz çelik kullanılıyor. Paslanmaz çeliğe eklenen safir kristal ve sert minerallerle dayanıklılık arttırılıyor. Bazı Swiss Military modelleri, 500 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini muhafaza edebiliyor. Bu denli yüksek bir su geçirmezlik seviyesi, helyum valfleri sayesinde sağlanıyor. Swiss Military saat tasrımlarında kordon tercihi ise paslanmaz çelik, deri ve lastik olarak çeşitleniyor. Mekanizma tasarımında elektronik quartz ve mekanik quartz kullanılıyor.

Hizlisaat.com, Swiss Military kategorisi altında görebileceğiniz tüm saat tasarımları dayanıklı yapıları sayesinde hoyrat kullanıma da uygun saatler. Bu manada Swiss Military saatleri, her türlü kullanım şartında, yıllar boyunca hiçbir sorun çıkartmaksızın kullanılabilen saat tasarımları olarak ayrışıyor.

Swiss Military Erkek Saat Fiyatları

Swiss Military erkek saat fiyatları seviyesi orta ve yüksek denilebilecek seviyelerde seyrediyor. Hizlisaat.com saat modelleri arasında belki de en dayanıklı saat modellerinden biri olan Swiss Military saatlerinin bu seviyelerde fiyatlandırılması aslında şaşkınlık yaratacak bir durum. Hizlisaat.com fiyat avantajları sayesinde, Swiss Military saatlerin kalitesi ve sağlamlığı oldukça uygun fiyatlara edinilebiliyor. Hizlisaat.com’da Swiss Military saat modellerinde indirimler %20’lere kadar varabiliyor. Kapıda ödeme ve kapıda iade seçenekleriyle güvenli bir alışveriş ortamı sunulduğu gibi, ürünler aynı gün kargoya verilerek, alıcıya en hızlı şekilde ulaşması sağlanıyor. Sipariş sürecinizin tamamı hizlisaat.com tarafından kayıt altında tutuluyor ve süreç sms ve e-posta bildirimleriyle sürekli olarak güncelleniyor.

TÜM SWİSS MİLİTARY ERKEK SAATLER