Raymond Weil Bayan Saat Modelleri, Raymond Weil Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Raymond Weil Saat

Raymond Weil Bayan Saatleri

Raymond Weil Saatleri 1976'da, Bay Wyoming Raymond Weil'in kendi şirketini kurmaya karar vermesi ve endüstriye yeni bir boyut kazandıracak gerçek zamanlı periyotlara dönüşmesiyle başladı. Bay Weil'in eserleri amatör ve uzmanlar tarafından övgüyle karşılandı. Raymond Weil'ın kurucusu İsviçre'ye yerleştikten sonra hem heyecanı hem de tecrübesiyle birlikte ilerledi ve Avrupa'yla tüm dünya arasında yavaş yavaş uluslararası bir ağ oluşturmaya başladı. Raymond Weil şimdi ünlü bir marka ve İsviçre saatçilik endüstrisinin amiral gemilerinden biridir. İsviçre ve şimdi de tüm dünya için vazgeçilmez tasarımlara sahiptir.

Raymond Weil Kadın Saatleri

1999 yılına gelindiğinde özellikle Raymond Weil kadın Saatleri popüleritesini arttırdı. Bir Araştırma ve Geliştirme departmanı kuruldu ve iki zaman dilimi komplikasyonlu ve kadın koleksiyonu olan patentli değiştirilebilir bilezik sistemi gibi Raymond Weil'e özel çok sayıda yenilikleri meydana getirdiler. Birkaç yıl sonra, tamamen erkeksi, tam mekanik Don Giovanni Così Grande koleksiyonu tanıtılmıştır.  Raymond Weil saat yapım tekniğini ve teknolojik hassasiyetini halen korumaktadır. Ayrıca markanın 35. Yıldönümünde kadınsı koleksiyon Jasmine kullanıcıların ilgisine sunulmuştur. Raymond Weil saatleri müzik ile sunumları yapılmakta, tasarımcıları müziğin gücünden faydalanmaktadır. Bundan dolayıdır ki lansman ve gösterimlerde müziğin izlerine rastlamak mümkündür. Müzik Raymond Weil için vazgeçilmez ve sıkı bir bağlılık yemini gibi bir tutkuya sahiptir. Raymond Weil saatleri Amerika Birleşik Devletleri’nde ve Hindistan’da merkezleri mevcuttur. Artık Türkiye’de de satışı gerçekleştirilen Raymond Weil saatleri özellikler kadınların vazgeçilmezi olma yolundadır.

Raymond Weil Saat Fiyatları

Kadın Raymond Weil Saatleri fiyatları ise kendileri gibi eşsizdir. 1.500.00 Türk Lirasından başlayan fiyatlar ile Türkiye’de bir çok mağaza  ve saat koleksiyoncularında yerlerini almışlardır. En pahalı ve koleksiyonlarının en değerli parçaları ise 15 bin Türk Lirasına varan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bu eşsiz ve bir o kadar da zarif Raymond Weil saatleri saat severlere farklı bir çok alternatifi de beraberinde sunmaktadır. Sportif havaya sahip saatleri, şık ve zengin görünümlü saatleri ve farklı renkleri ile göz zevki ve zerafet sunmaktadır. Raymond Weil saatleri kadınların vazgeçilmez aksesuarları olmakta ve çok tercih edile gelmektedir.

TÜM RAYMOND WEİL BAYAN SAATLER