Quantum Erkek Saat Modelleri, Quantum Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Quantum Saat

Quantum Erkek Saatleri

Quantum dünya çapında tasarımlarıyla ünlü olan, çoğu kişi tarafından yabancı bir marka olduğu düşünülen fakat %100 yerli bir saat markası. Üretiminin tamamını yurt dışında yapıyor. Üretim alanları olarak İsviçre ve Uzak Doğuyu seçmiş. Bu bölgelerde yaptığı üretimi, dört kıtada 15 farklı ülkeye ihraç ettiği gibi, Türkiye saat pazarında da hatırı sayılır bir yeri ve ağırlığı var. Ürettiği saatlerinin tamamının tasarımı Türkiye’de yapılıyor. Quantum tasarımlarında hızlı moda kavramını uyguluyor. Lüks saat tasarımındaki koyu renk hakimiyetini kırarak, renkli tasarımların da lük saat tasarımında kullanılabileceğini ispatlayan bir felsefeyi benimsiyor. Bu felsefenin bir uzantısı olarak, Quantum saatleri renkli, hızla modaya adapte olmuş ve görece uygun fiyatlı modelleri kullanıcılarının beğenisine hizlisaat.com imkanlarından da yararlanarak sunuyor.

Quantum Erkek Saatleri

Quantum erkek saatleri 44 ila 46 milimetre çapında üretiliyor. Bu da orta büyüklük olarak değerlendiriliyor. Quantum’un renk tercihlerini ise bakır rengi domine ediyor. Hızlı moda sürekli öngörüye dayandığından, Quantum yeni sezonun trendlerini bu şekilde öngörmüş. Hizlisaat.com üzerinden satış grafiği incelendiğinde, öngörülerindeki isabet ve haklılık da ortaya çıkıyor. Bunun haricinde Quantum erkek saatlerinde çizgilerin dışına çıkmaktan da çekinmiyor. Parlak renkli kayış tercihleri, tasarımdaki sportif çizgiler Quantum’un bu yaklaşımını ispatlar nitelikte. Quantum’un artık imzası haline gelmiş deri kayış tercihleri ise yeni sezon modellerde görmek yine mümkün. Quantum saatlerinin en büyük özelliği hem günlük kullanıma, hem de özel gün ve gecelerde kullanıma uygun olarak tasarlanması. Bu anlamda, Quantum lüks çizgileri, sportif çizgilerle inanılmaz bir uyum içinde birleştiriyor ve akıllı renk tercihleriyle saatlerini her türlü ortama uyum sağlayabilecek şekilde tasarlıyor.

Quantum Erkek Saat Fiyatları

Quantum erkek saat fiyatları cazip seviyelerde. Hızlı moda ürünlerinin ortak özelliği olan, yüksek kaliteyi, karşılanabilir fiyatlardan sunma yaklaşımı Quantum saatlerde de görülüyor. Hizlisaat.com fırsatları ve özel indirimleriyle Quantum saatler, segmentte kendilerine oldukça rekabetçi fiyatlarla yer buluyorlar. Üstelik hizlisaat.com üzerinden yapılan siparişlerde, Quantum saatiniz aynı gün kargoya verilerek, kısa sürede elinize ulaşıyor. Kapıda ödeme seçeneği, Quantum saatlerde yaralanabileceğiniz diğer avantajlardan.

TÜM QUANTUM ERKEK SAATLER