Polo Bayan Saat Modelleri, Polo Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Polo Saat

Polo Bayan Saatleri

Polo, 1982 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne şık ve eşsiz ürünlerini yaratmaya devam eder. Ürünleri her daim şıklığın tek adresidir. Polo saat markası ile de klasik ve spor saatleri renk renk, şekil şekil görmek mümkündür. Her tasarlanan ürün grubunun en iyisi olmaya adaydır. Çünkü her tasarım sanki markanın tanıtım yüzü olacakmış gibi dizayn edilir. Geri planda kalmayı ve şıklığı yansıtmamayı kabul edemez.

Kadın modelleri tıpkı ona sahip olmak isteyen kadın müşterileri gibi eşsiz ve tektir. Sahibinin bileğinde olmaya başladığı an kendi tasarımını ortaya çıkarır. Bir saat olmaktan çıkıp kadının ruhunu yansıtmaya başlar.

Polo Kadın Saatleri

Kadın müşterilerinin rahat kullanımı için ağırlığı çok olmayan ürünler kullanmaya dikkat eder. Uzun süre kullanımlara bu sayede ev sahipliği yapmış olur. Her bir tasarımı bu mantıkla dizayn edilir. Kasa çapı 31 ile 42 mm arasında değişiklik gösterir. Her bilek genişliğine göre alternatif ürünlere sahiptir. Cam olarak minerali kullanmayı tercik eder. Mineral yapısı itibari ile hem daha dayanıklı hem de tasarımı daha derin gösterip eşsiz görüntüsünü büyüleyici hale getirebilmektedir. Kadran rengi olarak; beyaz, bicolar, gri, kahverengi, pembe, rose gold, sarı, sedef, siyah renklerine rastlamak mümkündür. Kordon cinsi; altın, deri, çelik, hasır, metal, rose gold, seramik kullanımı tercih edilir. Kordon rengi; altın, beyaz, bicolor, bordo, gri, kahverengi, lila, pembe, rose gold, siyah renkleri tasarıma eşsiz şıklığını katar. Ve her zevke göre ürün bulmak kolay hale gelir. Polo kadın saatleri modellerinde genellikle yuvarlak tasarımlar kullanır. Takvim ise tasarımın bir parçası olmaya uygun ise yer alır. Her ürününde su geçirmezliği mevcuttur. Kullanım alanlarına göre bu özellik modele işlenir. Polo kadın saat modellerinde klasik, spor, klasik – spor tarzlarını işlemektedir. Yelpazesini bu kadar geniş turunca da tercik edilebilirliği artmıştır. Kullanım alanları farklılıklarına göre ürünleri değişiklik göstermektedir.

Polo Kadın Saat Fiyatları

Hizlisaat.com’ un güvenilir alışveriş özelliği ile ürü seçimi kolay hale gelmiştir. Seçilen ürün en hızlı şekilde sahibine ulaştırılmaktadır. Polo kadın saat fiyatları hizlisaat.com üzerinden indirimli ve güvenli bir şekilde satıştadır. Siz tercihinizi yapın Hizlisaat.com sizi mutlu etmenin yollarını bulsun.

TÜM POLO BAYAN SAATLER