Oris Saat,Oris Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Oris Saat

Oris Saat

Oris Saat

1904 yılında Hölstein’da kurulan Oris Saat markası Paul Cattin ve Georges Christian tarafından kurulmuştur. Oris ismini İsviçre’nin kuzeybatısında bulunan Hölstein yakınlarında nehir ve vadinin adıdır. Üst düzey kol saati üretimleri yapan Oris Saat, modelleriyle dikkat çekmektedir.

Oris Saat Modelleri

Kaliteli işçiliği ve klasik görünümü ile üst grup saat kullanıcılarının beklentisini fazlasıyla karşılayan Oris Saat modelleri 1900lü yıllardan günümüze doğru uzanan başarı hikayeleri ile yer almaktadır. Kaliteli kasa, kordon ve iç mekanizma malzemeleri ve İsveç işçiliğinin buluşması ile mükemmel saatler ortaya çıkartan Oris Saatler sayesinde her giyim tarzı ile kombine edebileceğiniz modellere sahip olabilirsiniz.

Oris Saat Fiyatları

Sitemizde satışı yapılan bütün Oris Saat modelleri distribütör firma tarafından 2 yıl garantilidir. Satış fiyatları distribütör firmalar tarafından belirlenen piyasa fiyatları üzerinden değerlendirilmekte olup bazı gün ve dönemlerde distribütör firmalar tarafından indirimler uygulanabilmektedir. Bu indirimlerden faydalanıp, İndirimli Oris Saat modelleri hakkında bilgi almak için sitemizde bulunan Oris Saat modelleri sayfamızı takip edebilirsiniz.

TÜM ORİS SAATLER