Oris Erkek Saat Modelleri, Oris Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Oris Saat

Oris Erkek Saatleri

Aksesuarların en şık olanı en iddialı olanı senin olmalı ise Oris erkek saat modelleri göz atmadan saat seçimi yapılmamalıdır. Erkek, karakterinin konuşulmasından hoşlandığı kadar aksesuarının da en az onun kadar iddialı olmasını ister. İşte tam olarak sizden ve aksesuarınızdan konuşulmasını arzu ettiğiniz modeller Oris’te bulunmaktadır.

1904 yılında Oris kurulmuştur. Cattin ve Chiristian tarafından hayat bulmuştur. Oris ismi İsviçre’de yer alan nehir ve vadinin adıdır. Oris ismi de buradan esinlenerek marka haline gelmiştir. Kaliteli işçilik ve müşterilerini her daim mutlu etmeyi başaran saat modelleri 1900’lü yıllardan günümüze adım adım başarı hikayelerini bir araya getirerek gelmiştir.

Oris Erkek Saatleri

Kaliteli kasa, kordon ve iç mekanizma dizaynları ile her daim göz doldurmaktadır. İsveç işçiliğinin ve mükemmel tasarımların bir araya gelmesi ile mükemmellik ortaya çıkmıştır. Üretilen her model farklı giyim tarzlarında kendini göstermektedir. Her modelin ruhu kendine özgüdür. Sahibinin ruh halini yansıtma en önemli başarı hikayesidir. Çünkü her marka bunu başaramaz. Oris bunu başarabilen ve uzun yıllardır bu özelliği ile ayakta kalabilen nadir markalardandır. Her ürünü ayrı bir emeğin varlığını kanıtlar.

Klasik modelde metal kordon çalışmayı seveler. Klasik yaşamda kendilerinden söz ettirmek isterler. Metalin yanında deri kullanımı da son yıllarda tercih sebebi olmaya başlanmıştır. Modellerin ihtiyaçlarına göre takvimin aksesuarları da eklenmektedir. Ama her modelde bu gözümüze çarpmaz. Oris erkek saatleri sade ve şık olmayı tercih eder. Müşterileri de bu ürünleri tercih etmek istediğinde Oris’ten başkasına gitmez.

ORİS ERKEK SAAT MODEL FİYATLARI

Oris saat fiyatları göz gezdirildiğinde İsviçre işçiliğinin kullanıldığının yansıtıldığı görülmektedir. İşçilik ve emek bir arada olunca fiyatlar da göz doldurur hale gelmiştir. Fakat uygun kampanyalar dönem dönem uygulanmaktadır. Hizlisaat.com farkı ile güvenli bir alışveriş ortamı sağlanarak istenilen ürün en uygun fiyatlar ile sizlere ulaşmaktadır. Distribütörün de dönem dönem uyguladığı promosyon fiyatlar ile piyasanın çok altındaki bir fiyatla istenilen ürünlere ulaşmak basit hale gelmiştir. Siz ürününüzü seçiyorsunuz ve siparişinizi en kısa sürede size ulaştırmak Hizlisaat.com ekibine kalıyor.

TÜM ORİS ERKEK SAATLER