Nautica Erkek Saat Modelleri, Nautica Erkek Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Nautica Saat

Nautica Erkek Saatleri

Nautica Saat

Nautica Saat 1983 yılında New York’da kurulmuş olup dünya üzerinde saat tasarım, üretim ve satışı yapan tasarım markasıdır. Nautica, ismini nautica denizciliği anlamına gelen İtalyan dilinde Latince bir kelime olan “Nauticus” tan almıştır. Nautica saat kullanıcılarının rahatlığını önemseyen saat tasarımlarıyla özellikle spor ve denizcilik ile uğraşan kullanıcıları hedefleyerek yola çıkmıştır.

Nautica Saat Modelleri

Nautica Saat, denizcilik ve spor alanındaki saat kullanıcıları için ürettiği saat modellerinin yanısıra, şık saat modelleri ile de saat kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Farklı kordon ve kasa çeşitleri ile çeşitlilik sunan Nautica saat, her tarz ve kullanıcı grubuna hitap edebilmektedir. Farklı renkleriyle çelik, silikon, kauçuk kordon, mineral, safir cam çeşitliliği sunan modelleriyle istenilen kullanım ölçütlerini sunmaktadır.

Nautica Saat Fiyatları

Distribütör firmalar farklı zaman dilimlerinde bazı modellerde özel iskontolar uygulamaktadır. Bu saat indirimlerinin uygulandığı indirimli Nautica saat modellerini sitemizde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

TÜM NAUTİCA ERKEK SAATLER