Nacar Bayan Saat Modelleri, Nacar Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Nacar Saat

Nacar Bayan Saatleri

Nacar markası 1921 yılında İsviçre’nin Bienne şehrindeki Ohannes Nacaroğlu ve İstanbul’daki kardeşi Kevork Nacaroğlu’nun birlikte bir saat üretmesi ile başlayan bir serüvendir. Şirketin adı Zila Whatch idi ve saatlerinin markası da Nacar oldu. Nacar saat markası 1929 yılında Türkiye’de tanınan Nacar Saat, sektörde önemli bir marka olmuş ve yıllardır bu üstünlüğünü korumaktadır.

Uzun yılların verdiği tecrübe ve usta yaratıcılıkla geliştirilen tasarımlar Nacar saatin uzun yıllardır tanınmasını sağladı. Teknolojideki gelişmeleri de yakından takip eden marka saat sektörünün lider markalarından olmayı sürdürüyor.

Her yıl yeni tasarımlarla eşsiz koleksiyonlar oluşturan kadın Nacar saat modelleri kadınların bileğinde adeta bir mücevher gibi kendisini hissettirmektedir. Teknoloji ve modayı birleştiren kadın Nacar saat modelleri her zaman üst sıralarda tercih edilmektedir.

Nacar Kadın Saatleri

Nacar kadın saatleri İsviçre üretimi olan ve alanında uzman Quartz makine ile çalışmaktadır. Mineral ya da kristal cam seçenekleri ile su geçirmez özelliğe sahip olan saatlerdir. Çelik kordon, deri kordon ve altın kaplama kasa ile uyumlu bilezik şeklinde olan modeller vardır.

Kadın Nacar saat modelleri her tarza uygun olarak farklı şekillerde tasarlanmıştır. Tarzınız ister klasik olsun ister spor olsun mutlaka size uygun bir Nacar saat modeli vardır. Chronograph ve multifunction serileri spor tarzı olanlar için özel olarak tasarlanmıştır.

Kadın Nacar saat modelleri arasında pırıltılı taşlı olanlar pırıltı seven hanımlar için tasarlanmıştır. Taşlar kordonda, kasada ve kadranda değişik şekillerde kullanılmıştır. Kapaklı madalyon şeklinde olan kol saati modelleri de vardır. Modellerin çoğunluğu yuvarlak kadranlı olmasına rağmen dikdörtgen ve kare şekilli modeller de mevcuttur.

Sarı altın rengi, pembe altın rengi ve gümüş rengi saatler olduğu gibi beyaz, siyah, kırmızı ve bordo renkler de mevcuttur.

Nacar Kadın Saat Fiyatları

Kadın Nacar saat modellerini hızlısaat.com adresinden rahat ve güvenilir bir şekilde alabilirsiniz. Geniş model stoğuna sahip olan sitemizde zevkinize ve tarzınıza uygun olarak seçtiğiniz Nacar kadın saat fiyatları ve ödeme koşulları ile satın aldığınızda kargo ile güvenli bir şekilde kapınıza kadar gelecektir.

TÜM NACAR BAYAN SAATLER