Momodesign Erkek Saat Modelleri, Momodesign Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Momodesign Saat

Momodesign Erkek Saatleri

1981 yılında kurulan İtalyan tasarım firması Momo Design daha çok otomobil ve motosiklet kullanıcılarına yönelik tasarımlarıyla biliniyor. Motor sporları tutkunlarının yakından tanıdığı Momo Design’ın aktif olduğu alan yalnızca motosikletlerle, otomobillerle ve motor sporlarıyla sınırlı değil. Belli bir tasarım çizgisi doğrultusunda kasklar, çantalar, erkek giyim ürünleri, ayakkabılar, gözlükler, kalemler, parfümler ve hatta şehir bisikletleri bile tasarlıyor. Momo Design’ın en güzide tasarımlarından biri isi saatler.

Momo design saat tasarımları kesinlikle herkese hitap eden tasarımlar değil. Momo design tıpkı otomobil ve motosiklet alt kültürlerinde olduğu gibi, saat konusunda da özgün ve ayrıcalıklı olmayı tercih etmiş. Saat modellerinin tasarımını büyük ve kalın tutarak, spor bir stil ile birleştirmiş. Bu manada hızlısaat.com ürün gamı içinde yer alan Momo Design saatler, sporun tasarımdaki yerini bilen ve sportif yaklaşımı, hayatının her alanına yayma konusunda motivasyonu olan alternatif kullanıcıları hedefliyor.

Momo Design Erkek Saatleri

Momo design erkek saatler tamamıyla analog olarak tasarlanmış. Eğer değerli taşlardan veya parlak metallerden gelen lüks ve zenginlik algısı peşindeyseniz, momo design saatler kesinlikle sizler için değil.

Sportif tasarım çizgisinin anlamına vakıfsanız, siyah ve metalik gri tasarımların sportif tasarımdaki yerini biliyorsanız, tamamı analog olan tasarımların ardında yatan iç görünün mekaniğin çalışmasına olan tutkudan geldiğini anlayabiliyor ve bu tutkuyu paylaşıyorsanız zaten Momo Design’ın saat tasarımlarının sadeliği ve olağanüstülüğünü de anlayabilecek bir noktada duruyorsunuz demektir.

Momo Design Erkek Saat Fiyatları

Momo design saat fiyatı menzili geniş bir yelpazede çeşitlilik gösteriyor. Bu çeşitlilik sayesinde hem uygun bütçeli kullanıcılara, hem de bütçesi daha geniş olan kullanıcılara hitap ediyor. Yüksek fiyatlı momo design saatleri daha çok limited edition konseptiyle sınırlı sayıda üretiliyor. Momo design saatleri için hizlisaat.com, fiyat karşılaştırması imkanı sunuyor. Ayrıca indirimlerle ve fırsat ürünleriyle en kaliteli ve sofistike momo design modellerini uygun fiyatlara edinebilme imkanı veriyor. Tüm diğer saatlerde olduğu gibi, hizlisaat.com’da momo design saatler için de aynı gün kargo imkanı bulunuyor.

TÜM MOMODESİGN ERKEK SAATLER