Maurice Lacroix Bayan Saat Modelleri, Maurice Lacroix Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Maurice Lacroix Saat

Maurice Lacroix Bayan Saatleri

Maurice Lacroix Saat

Maurice Lacroix, 1889 yılında İsviçre’nin Zürih şehrinde Zürih Desco von Schulthess firması tarafından  kurulmuştur. 1946 yılından bu yana birçok lüks saat markasının temsilcisi olmuştur. Zürih Desco von Schulthess tarafından süre sonra Saignelégier’de kurulan bir saat fabrikasında özel saat modelleri tasarımı ve üretimine başlanılmıştır. 1975 yılında ise Maurice Lacroix marka etiketi ile saat satışlarına başlanıldı. 1980 itibariyle, Maurice Lacroix Saignelegier üretim tesisinin üçüncü sahışlar için saat üretimi durduruldu. 1989 yılında Queloz S.A tarafından satın alınan Maurice Lacroix yepyeni konsepti ile sıradışı tasarımlı saatlerin üretimine devam etti.

Maurice Lacroix Saat Modelleri

Maurice Lacroix saatleri 123 yıllık müşteri memnuniyeti, farklı tasarım ve konseptli saat tasarımları ile üst grup saat kullanıcıların öncelik tercihi olmayı başarabilmiştir. Saatlerinde kullandığı İsveç üretimi mekanizmalar, kordon ve kasa malzemeleri kalite farkını ortaya koyabilmesindeki en önemli etkenlerden biridir. Otomatik mekanizması sayesinde pil tükenme ve pil değiştirme gibi sorunları olmayan Maurice Lacroix saatlerin çalışması içerisinde bulunan zemberek diye adlandırılan spiral bir yayın sıkışması ve genleşmesi ile sağlanmaktadır.

Maurice Lacroix Saat Fiyatları

Maurice Lacroix’in farklı teknoloji ve tasarımlara sahip modellerine sahip olmak için sitemizden takip edebilir, yüksek indirimlerden yararlanabilirsiniz. Farklı modellerde yapılan farklı indirim oranları, yüksek indirimler sayesinde kaliteye uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Hızlı Saat’te bulunan yüzlerce Maurice Lacroix saat modellerinden aradığınız fiyat aralığındaki saat modelini satın alabilirsiniz.

TÜM MAURİCE LACROİX BAYAN SAATLER