Longines Erkek Saat Modelleri, Longines Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Longines Saat

Longines Erkek Saatleri

1832 yılından itibaren Saint-Imier saatçilik ile cep saatleri üretimine başlayan ve İsviçre saat endüstrisinin en önde gelen isimlerinden biri olmayı başaran Auguste Agassiz’in yeğeni Ernest Francillion’ın 1867 yılında Longines’i kurumasıyla başlayan zamanın yolculuğu, kusursuz bir işçilikle üretilen saatlerle bugün hala devam ediyor. Logosunu kanatlı kum saatinden ilham almıştır ve bu logo uluslararası telif hakları organizasyonunun kayıtlarına göre orijinal hali bozulmadan kullanılan en eski logodur. Farklı çizgileriyle her stile seslenen lüks tasarımlara sahip bu saatlere sahip olmak bir ayrıcalıktır. Longines saatleri tamamen sloganlarından yola çıkılıp üretilmektedir; “Zerafet bir tutumdur.”

Longines Erkek Saatleri

İkinci yüzyılının son demlerinde olan Longines erkek saatleri sizlere kendinizi eşsiz hissettirecektir. Fiyat ve performans arasında ki ilişkiyle dünyanın açık ara en iyi saat markası olan Longines erkeklerin vazgeçilmez aksesuarlarından olan saat konusunda sizi asla yarı yolda bırakmaz. Deri kayış ve çelik kordon modelleriyle klasiklikten ödün vermeyen Longines, erkek saat modelleri ile şıklığınızı arttıracak.

Saat takmayan bir erkek yanlışlar denizi içerisinde yüzüyor demektir, Longines erkek saat modelleri içerisinden tercihte bulunmayan aynı denizin bir başka yüzücüsü demektir. Markanın soylu geçmişiyle ve saat yapımındaki usta işçiliği ile ürettiği saatler, kısıtlı olan erkek aksesuarlarında zirve noktasıdır.

Longines Erkek Saat Fiyatları

Zamanı satın alamazsınız ama kalitesi ölçülebilen son nokta olan İsveç işçiliğinin, kaliteli malzemelerden ve son teknoloji ile üretilen ürünlerini satın almak sizin elinizde. Hem de bu işçilik hizlisaat.com güvencesi ve uygun Longines erkek saat fiyatları ile sizin beğeninize sunulmuştur. Sitemizde yer alan farklı dizayn seçenekleriyle Longines erkek saat modelleri distribütör firmaları tarafından iki yıl garantilidir. Longines erkek saat modellerinin indirimli fiyatları distribütör üzerinden belirlenen fiyatlar üzerinden sunulmuştur. Ayrıca bazı gün ve haftalarda distribütörlerin yapmış olduğu indirimler, sitemizde de yansıtılmaktadır. Bu indirimleri yakalamak için sitemizi takip edebilir detaylı bilgiye ulaşabilir ve zamanın gerçek efendilerinden birisi olan Longines erkek saat modellerine sahip olabilirsiniz.

TÜM LONGİNES ERKEK SAATLER