Longines Bayan Saat Modelleri, Longines Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Longines Saat

Longines Bayan Saatleri

Longines Saat

Longines, 1832 yılında Auguste Agassiz tarafından İsviçre’de kurulan üst grup tabanlı bir saat markasıdır. Kuruluşundan bu yana özellikle üst grup saat sektöründe birçok başarısı olan ve birçok ödül sahibi olan Longines saat, zaman içerisinde çok geniş bir koleksiyon sahibi olmuştur.

Longines Saat Modelleri

Longines saat, saat modellerinde kaliteli isveç işçiliğini ve İsviçre üretimi son teknolojiler ile üretilen kaliteli malzemeleri barındırmasıyla en çok tercih edilen saat modellerinden olabilmektedir. Longines, farklı dizayn seçeneklerini seri olarak sunabilmektedir. Bu seri isimlerinden bazıları, Elegance, Watchmaking Tradition, Sport ve Heritage’dir. Bunların yanısıra Longines marka kol saatlerinden en çok tercih edilen model serilerinden birise Longines Yaprak modelleridir.

Longines Saat Fiyatları

Sitemizde yer alan bütün Longines marka kol saatleri distribütör firmalar tarafından iki yıl garantili olup, indirimli fiyatları distribütör firmalar tarafından belirlenen fiyatlar üzerinden sunulmuştur. Bazı gün ve haftalarda distribütör firmalar tarafından yapılmakta olan indirimler, sitemizde yansıtılmaktadır. Bu indirimleri takip etmek için sitemizdeki Longines saat modelleri sayfamızı takip edebilirsiniz ve indirimli Longines saat modellerine sahip olabilirsiniz.

TÜM LONGİNES BAYAN SAATLER