Lacoste Unisex Saat Modelleri, Lacoste Unisex Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Lacoste Saat

Lacoste Unisex Saatleri

Lacoste Saat

Lacoste Saat 1933 yılında Fransa’da René Lacoste tarafından kurulmuştur. Lacoste’u kurduğu sıralar en ünlü tenisçilerden biri olan René Lacoste, Davis Cup tenis turnuvasını kazanan ve Amerikalı olmayan ilk tenisçidir. Tenisçilikten sonra giyim ve aksesuar sektörüne adım atan Lacoste, farklı tarz ve konseptlerde ürün tasarımları yaparak her kitleye hitap eden ürünleriyle dünyada en çok tercih edilen markalardan olmayı başarabilmiştir.

Lacoste Saat Modelleri

Lacoste Saat, modellerinde kullandığı tarz ile farklılığı yakalamayı başarabilmektedir. Çoğunlukla silikon kordonlu modelleri olan Lacoste’un, farklı kordon ve kasa çeşitliliği de bulunduğundan Lacoste Saat tutkunları aradıkları tarz ve model saatin sahibi olabilmektedirler. Lacoste, modellerinde hem sadeliği hem de şıklığı bir arada bulundurabilmeyi başarmış saat tasarımcılardan biri olmayı başarmıştır. Her kitleden tercih edilebilmesinin en büyük sebeplerinden biri de bu tasarım çeşitliliğine ve konsept farklılığına sahip olmasından kaynaklıdır.

Lacoste Saat Fiyatları

Yüksek indirim oranlarıyla satışını yaptığımız Lacoste saat modellerini sitemizden satın alabilir şık Lacoste modellerinin sahibi olabilirsiniz. 

TÜM LACOSTE UNİSEX SAATLER