Karl Lagerfeld Erkek Saat Modelleri, Karl Lagerfeld Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Karl Lagerfeld Saat

Karl Lagerfeld Erkek Saatleri

Ürettiği saatlerde sokak stiliyle modern stili birleştirmeyi başaran Karl Lagerfeld, bu sayede saat konusunda dünyaca meşhur olmayı başarmıştır. Karl Lagerfeld saat markası tarafından üretilen aynı saati hem bir iş adamı hem de bir hiphopçı takabilir. Planlamanın bu şekilde yapılması 2015 yılında satış rekorunu da beraberinde getirmiştir.

20. yy’ın en büyük modacıları arasında yer alan Karl lagerfeld, 10 Eylül 1933’te Hamburg’da dünyaya gelmiştir. Gençlik yıllarında Paris’e taşındıktan sonra burada bir parfüm şirketi açmıştır. Üretmiş olduğu parfümler büyük beğeni toplamış, parfümün ünü önce Paris ve Fransa sonra da tüm Dünya’ya yayılmıştır.

Karl Lagerfeld Erkek Saatleri

Karl Lagerfeld’in ürettiği saatler sıradan saat türlerinden biraz farklıdır. Onun saatleri ne salt klasik ne de salt sportif özellikler içerir. Genelde ikisinin hormonlandığı  özel tasarımlar bütünüdür. Kayış ve kordon seçimlerinde genelde deri ve metal parçaları tercih etmesi piyasada ilgiyle karşılanmış, önemli miktarda satış başarısı elde etmiştir.  Saatlerinin tamamında kendi ismi olan Karl Lagerfeld markası basılıdır. Saatlere ilgisi olan herkes, Karl Lagerfeld saatlerini oldukça kaliteli bulduğunu söyler.

Karl Lagerfeld

saatleri kadın, erkek ve uniseks olmak üzere 3 türde üretilir. Kadın modellerde her zaman açık renkler tercih edilmez. Bir erkek saatine benzeyen koyu renkler kullanılır. Erkek modellerden farklı olarak taş kullanımı biraz daha fazladır. Ayrıca kadranı biraz daha ince yapılıdır. Erkek saat türlerinde ise genelde siyah ve gri renk seçimleri yaygındır. Bazı modelleri de renkli kordonlardan oluşmaktadır. Kadın saatlerinden en büyük farkı hacmi ve kullanılan taşların ve bazı metallerin seyrekliğidir. Uniseks saatler hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği türde saatlerdir. Bu tarz saatleri genelde sevgili olan çiftler ve eşcinseller tercih etmektedir. Unisex model saatlerde renk kullanımı karışıktır, ancak açık renkli saatler biraz daha ön plandadır. 

Karl Lagerfeld Erkek Saat Fiyatları

Karl Lagerfeld erkek saat fiyatları açısından biraz statü üzerinde olsa da hizlisaat.com güvencesi ve uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Dünya’nın birçok ülkesinde Karl Lagerfeld saatlerine rastlamak mümkündür. Yeteneğinin sadece parfümle sınırlı olmadığını ispatlamak isteyen modacı sırasıyla tekstil ve saat işlerinde de önemli başarılara imza atmıştır.

TÜM KARL LAGERFELD ERKEK SAATLER