Just Cavalli Bayan Saat Modelleri, Just Cavalli Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Just Cavalli Saat

Just Cavalli Bayan Saatleri

İlk modaevini 1972 yılında Saint Tropez (İtalya)’de açan Just Cavalli’nin adını duyurmasında ve dünyanın en çok konuşulan markaları arasına girmesinde en büyük etken Hollywood yıldızları olmuştur. Bu yıldızlar asasında Just Cavalli giyme modasının başlaması ile marka kısa sürede üne kavuşarak ilerleme kaydetmiştir. Just Cavalli markası adını kurucusu ve tasarımcısı olan Roberto Cavalli’nin büyük dedesi, ressam Just Cavalli’den almaktadır. Cavalli tasarımlarında en çok dikkat çeken detay leopar ve panter desenli tasarımların sık kullanılması olurken; marka daha çok rahat giyimden yana, spor ve şık bir ürün portföyü oluşturmaktadır. Markanın giyim dışında ayakkabı, çanta, cüzdan ve kemer gibi pek çok aksesuarı ürettiği de görülmektedir. Bu aksesuarlar arasında sayılabilecek olan saatler de firmanın iddialı olduğu ürünleri arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Giysilerde tercih edilen spor şık modasının saatlerde de sürdürüldüğü markanın birbirinden farklı saat modellerini ürettiği söylenebilir.

Just Cavalli Kadın Saatleri

Just Cavalli kadın saatleri, genellikle markanın çizgisinin dışına çıkmadan spor şıklıkta üretilmektedir. Markanın saat üretiminde en çok tercih ettiği metal ve altın kaplamalı ürünlerdir. Ancak bu ürünlerin yanında deri kordonlu saatler de vardır. Ayrıca Cavalli markasının en çok sevdiği desen olan leopar ve panter desenlerini saatlerde de kullandığını söylemek mümkündür. Bu tarz leopar ve panter desenli saat modelleri markanın en çok sattığı saat modellerinin başında gelirken; yılan formunda ilginç ve iddialı saatler gibi son derece ilgi çekici modellerin olduğu da görülebilir. Firma ürünlerinde sadece analog göstergeli saatleri tercih ederken, bileklik kadar ince ve şık tasarımlarla üretilen saatleri yine dikkat çekenler arasındadır. Tüm bunların yanında Just Cavalli kadın saatleri parıltılı taşlar ve ışıltı arayan zarif kadınlar için özel bir anlam ifade etmektedir.

Just Cavalli Kadın Saat Fiyatları

Just Cavalli için fiyat seçeneklerine baktığımız da hemen söyleyebiliriz ki Just Cavalli kadın saat fiyatları çok extrem düzeyde ve ulaşılamaz fiyatlar değildir. Kalitesi ve tasarımına göre oldukça uygun fiyatlarla sunulan Just Cavalli marka saatlere hizlisaat.com adresinden uygun fiyatlar ve indirimler ile ulaşmanız mümkündür.

TÜM JUST CAVALLİ BAYAN SAATLER