Invicta Erkek Saat Modelleri, Invicta Erkek Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Invicta Saat

Invicta Erkek Saatleri

Invicta Saat

Invicta Saat, Raphael Picard tarafından 1837 yılında İsviçre La Chaux-de-Fonds’da kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana farklı saat modelleri tasarım, üretim ve dağıtımını yapmaktadır. 1991 yılında ABD merkezli bir yatırım şirketi tarafından satın alınan Invicta Saat aynı zamanda müşteri hizmetleri ile birlikte Hollywood, Florida’ya taşındı. Invicta grup başkanı Eyal Lalo, ailesinin yıllara dayanan bir saatçilik geçmişi olduğunu da vurgulamaktadır. Invıcta aynı zamanda hayırseverlik adı altında yardımlarda bulunmaktadır ve kar amacı gütmeyen Invicta Bakım Vakfı’da bulunmaktadır.

Invicta Saat Modelleri

Invicta saat modelleri tam olarak sizin için tasarlanmış muazzam derecede kaliteli işçilik ile üretilmiş saatlerdir. Sahip olmak istediğiniz saat, kalite ve tarza Invicta saatler ile sahip olmak mümkün.  Invicta, modellerinde farklı materyallari kullanabilmiştir. Deri, çelik kordon, Safir, mineral, farklı cam çeşitleri.  Farklı materyalleri bir arada buluşturan Invicta saat, saat kullanıcılarına aradığı şıklığı yaşamalarına olanak sağlamaktadır.

Invıcta Saat Fiyatları

Aradığınız fiyat aralığında Invicta Saat bulabilmek mümkündür. Invıcta modellerini sitemizde inceleyebilir, Invicta saat fiyatları ile hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda sitemizi güncel olarak takip ederek, güncel indirim oranlarını kaçırmayıp, en uygun Invıcta Saat modelinin sahibi olabilirsiniz.

TÜM INVİCTA ERKEK SAATLER