Harley Davidson Erkek Saat Modelleri, Harley Davidson Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Harley Davidson Saat

Harley Davidson Erkek Saatleri

Harley Davidson dünyanın bilinen ilk motosiklet üreticilerinden bir tanesi. Ürettiği motosikletler sağlamlığıyla ve güvenilirliğiyle biliniyor. Aynı zamanda Harley Davidson motosikletleri özgürlükle ciddi anlamda bağdaştırılıyor. Harley Davidson motosikletleriyle bilindiği kadar başarılı tekstil tasarımları, ayakkabıları ve en önemlisi de saatleriyle de biliniyor.

Harley Davidson motosiklet tutkunlarını olduğu kadar, hayatında hiç motosiklet kullanmamış insanlara da tasarımları sayesinde bir özgürlük duygusu yaşatmakla biliniyor. Harley Davidson saatleri yalnızca zamanı gösteren bir aksesuar olmanın çok ötesinde kullanıcıları tarafından bir kendi ifade ediş biçimi ve özgürlükten yana alınmış bir tavır olarak değerlendiriliyor.

Harley Davidson Erkek Saatleri

Harley Davidson erkek saatler tasarım yaklaşımı olarak mekanik ve analog öğeleri barındırıyor. Bu anlamda, Harley Davidson saat tasarımlarında da motosiklet tasarımlarında benimsediği anlayışı benimsiyor ve dayanıklılık ve sağlamlığı ön plana çıkarıyor. Saat kasalarını büyük denilebilecek bir boyutta tutan Harley Davidson, tasarım detaylarında motosiklet dokularından faydalanıyor. Kayış seçiminde silikon ve plastiğe yer vermeyen Harley Davidson daha çok metal ve deri kordon seçeneklerini tercih ediyor. Hizlisaat.com Harley Davidson kategorsinde yer alan örnekleri arasında, geleneksel saat tasarımının dışına çıkan, motosiklet benzin deposu görünümündeki eşsiz saat tasarımı, en çok tercih edilen modellerden biri olarak öne çıkıyor.

Daha ziyade günlük kullanıma uygun olarak tasarlanan modeller, asi ve sert çizgilerle ayrışıyor. Tasarımda, belli bir hayat tarzının yansıması olarak kabul edilebilecek yaklaşımlar nedeniyle, Harley Davidson saat modelleri doğru bir styling ile birleştirilerek gece ve özel günlerde de kullanılabilecek tasarımlar olarak değerlendirilebilir.

Harley Davidson Erkek Saat Fiyatları

Harley Davidson saat fiyatı kategorik olarak orta seviye olarak değerlendiriliyor fakat hizlisaat.com’un sunduğu %33’e varan indirim fırsatları sayesinde, Harley Davidson saat modelleri bir fırsat ürünü özelliğini kazanıyor. Hizlisaat.com üzerinden yapacağınız alımlarda, Harley Davidson saatiniz aynı gün kargoya veriliyor. Sertifikalı ve faturalı teslim edilen Harley Davidson saatlerin otantikliği güvence altına alınmış oluyor. Gönderimin tüm aşamaları hizlisaat.com tarafından takip ediliyor ve tarafınıza sms ve e-posta ile her aşamada bildirim yapılıyor.

TÜM HARLEY DAVİDSON ERKEK SAATLER