Gucci Unisex Saat Modelleri, Gucci Unisex Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Gucci Saat

Gucci Unisex Saatleri

Gucci Saat

Gucci, 1921 yılında İtalya’nın Floransa kentinde kurulan modaevidir. Guccio Gucci tarafından kurulan Gucci modaevi aksesuar, tekstil ve giyim alanında birçok ürünün tasarım ve üretimlerini sağlamaktadır. Gucci Saat, dünya çapında en ünlü, en prestijli ve en çok bilinen moda markalarından biridir. BusinessWeek gazetesinde yer alan 2006 tarihli bir habere göre dünya çapındaki satışlarında 3,5 milyar dolar kâr elde ederek en iyi 100 marka listesinde 46. sıraya yerleşmeyi başardı. Dünya üzerinde birçok yerde en çok satışı yapılan ikinci marka olarak anılmaktadır. Gucci, dünyanın en büyük moda evidir ve Fransız Pinault-Printemps-Redoute adlı şirketler grubunun bünyesindedir.

Gucci Saat Modelleri

Gucci Saat, modellerinde gelişen modayı, teknolojiyi ve farklılıkları bulundurarak farklı model alternatifleri sunabilmektedir. Gerek modellerindeki renk uyumluluğu, gerek farklı malzemeleri bir arada kullanarak saat modellerinde etkileyici bir görünüm oluşturmayı başarmıştır. Her kitleye hitap edebilen Gucci Saat modellerinin geniş kitlelere hitap edebilmesindeki en büyük etken farklı göz zevklerini önemseyerek, model tasarımlarında bulunan parçaları çeşitli renk ve malzemelerden oluşturabilmektedir.

Gucci Saat Fiyatları

Gucci Saat fiyatlarına sitemizden ulaşabilir size hitap eden saat modeline yüksek indirim oranlarıyla sahip olabilirsiniz. Gucci Saat’in yüzlerce çeşit saat modeli uygun fiyat avantajları ile sizleri bekliyor. 

TÜM GUCCİ UNİSEX SAATLER