Gucci Erkek Saat Modelleri, Gucci Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Gucci Saat

Gucci Erkek Saatleri

Gucci 1921 yılından beri adından söz ettiren moda tasarım ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaya devam ediyor. Bavul üreterek modaya adım atana marka, zaman içerisinde üretimini modanın her alanına yaymış bulunuyor. Saat de bu alanlardan bir tanesi. Sanıldığının aksine Gucci saat tasarımlarını ikincil bir ürün hattı olarak görmüyor. Gucci saatlerde kullanılan yenilikçi teknoloji ve sürekli kendini hem teknik hem görsel anlamda yenileyen tasarım yapısı, Gucci’nin saate bakış açısını açıkça ortaya koyuyor.

Gucci Erkek Saatleri

Gucci erkek saatler ana iştigal alanı tekstil olan bir markanın sunduğu saatler olmaktan çok, yüzyıllardır saat üzerinde uzmanlaşmış bir markanın saatleri hissiyatını yaşatıyor. Çok amaçlı kullanım imkanı vermesi bakımından Gucci tasarımları, hem gündelik kullanım hem gece kullanımı için uygun bir hizlisaat.com alternatifi olarak göze çarpıyor. Gucci bazıları altın olmakla birlikte saat tasarımlarında daha çok paslanmaz çelik kasalar kullanıyor. Bazı modelleri 300 metreye kadar su geçirmezlik özelliğini koruyabiliyor. Bu özelliğiyle, tasarımcı saatleri arasında en derin su geçirmezlik özelliğini Gucci sunuyor.

Gucci saatlerinde kristal safir çerçeve kullanılıyor ve bu kullanımdan kaynaklanan sağlamlık sayesinde, Gucci saatler uzun yıllar sorunsuz olarak kullanılabiliyor.  Gucci saatleri farklı türde iç mekanizmalarla tasarlansa da, yaygın olarak iç tasarımda quartz kullanılıyor. Daha pahalı hizlisaat.com Gucci modellerinde otomatik-quartz mekanizmalar da göze çarpıyor.

Gucci Erkek Saat Fiyatları

Gucci saat fiyatı seviyesi orta segmentle çok yüksek arasında değişkenlik gösteriyor. Diğer tekstil tasarım markalarının aksine saat üretiminde kaliteye ve yenilikçileğe bu denli önem veren bir marka olması, fiyatlandırma politikasını da açıklar nitelikte. Üstelik Hizlisaat.com’un sunduğu fiyat avantajları sayesinde çok yüksek segment yüksek segmente, orta segment ise düşük segmente indirgenerek, oldukça kaliteli bir saat, uygun fiyatlara edinebiliyor. Hizlisat.com üzerinden yapılacak siparişlerinizde, ürünleriniz aynı gün kargoya verilerek, mümkün olan en kısa sürede tarafınıza ulaştırılıyor. Kapıda ödeme ve kapıda iade avantajları sayesinde hizlisaat.com tarafından güvenli bir alışveriş ortamı sunulabiliyor. Gucci saat siparişlerinizin tamamı adınıza faturalı olarak ve orjinallik sertifikasıyla teslim ediliyor.

TÜM GUCCİ ERKEK SAATLER