Gucci Bayan Saat Modelleri, Gucci Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Gucci Saat

Gucci Bayan Saatleri

Gucci, İtalyan ve Fransız ortaklarca 1921 yılında Floransa (İtalya)’da ve günümüzde en ünlü giyim markaları arasında yerini alan bir firmadır. Gucci markası geçmişten bugüne sahip olduğu prestiji sürdürerek, şimdilerde dünyaca ünlü 100 marka arasında üst sıralarda sayılmaktadır. Gucci, başlangıçta sadece giyim üzerine üretim yapan bir modaevi olarak kurulurken, günümüzde aksesuar ve kozmetik alanlarında üretimler yaptığı da görülmektedir. Gucci’nin giyimin bir tamamlayıcısı olarak gördüğü ve giysilerde olduğu gibi şık tasarımlarla ürettiği saatleri, tüketiciler tarafından oldukça tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Gucci Kadın Saatleri

Aksesuar alanındaki üretimlerinde özellikle saatleriyle dikkat çeken Gucci, saat konusunda da şıklığı elden bırakmayan tasarımlara imza atıyor. Özellikle kadın saatlerinin üretiminde kadınların ince ruhunu saatlerine yansıtan marka, zarif tasarımlı saatler üretmeye öncelik vermektedir. Daha çok analog saat üretimiyle dikkat çeken marka, deri kordonların yanı sıra metal ve altın kaplamalı çelik kordonlara ve kumaş kordonlara da saat tasarımlarında yer vermektedir. Özellikle kadın saatlerinin üretiminde parlak taşların yarattığı hoş görünümden de yararlanan firmanın, son derece şık taşlı saatlerinin olduğunu da görebilirsiniz. Gucci ayrıca saatlerinde renk seçeneğini de zengin tutarak,her türlü beğeniye hitap etmeyi amaçlamaktadır. Saat tasarımla dikkat çeken bir diğer husus markanın logosunu saatlerinde oldukça fazla kullanması. Çift G şeklinde olan bu logo ile üretilen saatler, Gucci saatleri içerisinde müşterilerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Saat konusunda oldukça seçici davranan ve modern çizgilerle modayı yakından takip etmek isteyen bayanlar için Gucci kadın saatleri doğru bir tercih olacaktır.

Gucci Kadın Saat Fiyatları

Gucci saat fiyatları, geniş bir fiyat aralığı ile sunulmaktadır. Hizlisaat.com adresi üzerinden pek çok marka gibi Gucci markalı saatleri de inceleyerek, kaliteli ürünlere indirimli ve uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Gucci marka saatlerinize 2 yıllık garanti ve kredi kartına taksit seçenekleri ile kolayca sahip olmak için, hizlisaat.com adresi tek bir tıkla yanınızda.

TÜM GUCCİ BAYAN SAATLER