Gc Bayan Saat Modelleri, Gc Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Gc Saat

Gc Bayan Saatleri

Gc (Guess Collection) Saat

Şıklık ve zerafeti bir arada buluşturan Guess Collection markası Guess moda ve yaşam imparatorluğunun kurucusu Paul Marciano tarafından 1997 yılında kuruldu.  Kurulduğu günden beri saat kullanıcılarına şıklığı ve zerafeti bir arada ulaştırmayı benimseyen GC Saat markası  İsveç işliğinin kalitesini saat üretimlerine yansıtmaktadır.

Gc (Guess Collection) Saat Modelleri

GC şık tasarım ve malzemeleri ile kaliteli isveç işçiliğini birleştiren GC eşsiz bir ihtişamı ve teknik özellikleri bir arada bulundurmaktadır. İsveç üretimi makinelerde kullanılan uzman işçilik ile her kronometre kalbinizde atıyor. Sertifikalı elmas, safir kristal, ileri teknoloji ile üretilen seramik, 316L paslanmaz çelik ve zarif deri kayışlar ile tüm saatler kaliteli malzeme ve lüks detaylar ile üretilmektedir. Şıklığının yanında saatlerin uzun ömürlü olması açısından kullanılan malzeme ve alınan önlemler ile yüksek dirençlerde su geçirmezliği sağlanmaktadır.

Gc (Guess Collection) Saat Fiyatları

GC Saat modellerini sitemizde inceleyebilir ve yüzlerce Gc saat modelinde uygun fiyat avantajlarından yararlanabilir, taksitli veya taksitsiz kredi kartınız ile, havale olarak veya kapıda ödeme seçeneklerincen birini seçip siparişinizi oluşturabilirsiniz. 

TÜM GC BAYAN SAATLER