Fossil Bayan Saat Modelleri, Fossil Bayan Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Fossil Saat

Fossil Bayan Saatleri

Saat, yılların eskitemeyeceği önemli aksesuarlardan biridir. Hem asla yedekleyemediğimiz bir kavram olan zaman konusunda bizi bilgilendirir hem de bileğimizde şık bir görünüm yaratır. Fossil saat Amerikan markası olarak hem kaliteli hem de şık saatleri ile saat firmaları arasında önemli bir yere sahiptir.

Fossil Bayan Saatler

Fossil Amerika Birleşik Devletleri’ne ait bir firmadır. Fossil saatlerini ilk kez bir üniversite öğrencisi tasarlamıştır.  Firma 1984 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde Dallas’ta yaşayıp Texas A&M Üniversitesi’nde öğrenci olan Tom Kartsotis tarafından kurulmuştur. Genç bir insan tarafından kurulan firma büyük başarılar elde ederek tüm dünyaya adını duyurmuştur.

Fossil bayan saat modelleri arasında geçmişten günümüze gelen saat modellerinin modernize edilerek ve çağa uygun şekilde tasarlanmış birçok model mevcuttur. Şık bir elbise ile şık bir davete katılırken vazgeçilmez aksesuar olan Fossil saat şıklığınıza şıklık katacaktır. Pırıltılı taşlarla bezenmiş pırıl pırıl bir kordona sahip Fossil saat ile etrafınıza pırıltı yayabilirsiniz.

Metal kordonlu klasik bir Fossil markasını tercih ederseniz günün her saatinde bileğinizden çıkarmayacağınız size özel bir aksesuarla çevreniz tarafından fark edilebilirsiniz. Bileğinize uygun büyük ya da küçük kasalı her türlü saat modelini sitemizde indirimli ve uygun fiyata satın alabilirsiniz. Bayanlar için aksesuarların vazgeçilmez olduğunu bile Fossil markası her bütçeye uygun bir saat tasarlamıştır. 

Fossil Bayan Saat Fiyatları

Fossil saat dünya çapında kendinden söz ettiren bir saat firmasıdır. Moda, şıklık ve kalitesi ile kendine özgü bir fiyat politikası vardır. Bu saatlere ödenen para kesinlikle saatin hak ettiği paradır. Hızlı Saat’ten Fossil saat modellerini indirimli olarak satın alabilirsiniz. Hizlisaat.com’da zevkinize, ihtiyacınıza, bütçenize ve kalite beklentinize yüksek ölçüde cevap verecek 2000 den fazla sayıda Fossil saat bulabilirsiniz.

Siz de hizlisaat.com’da kendi bütçenize uygun saati mutlaka adınıza faturalı olarak, aynı gün kargo ve kredi kartlarına taksit imkanı ile satın alıp 7 gün içinde vazgeçerseniz iadesini sağlayabilirsiniz. Fossil saat fiyatları kalitesi ile doğru orantılıdır.

TÜM FOSSİL BAYAN SAATLER