Ferrari Erkek Saat Modelleri, Ferrari Erkek Saat

0212 909 45 89

10 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Ferrari Saat

Ferrari Erkek Saatleri

1929 yılında İtalya’nın Modena kentinde, Alfa Romeo’nun yarış takımı olarak kurulan ve 1974 yılında pist dışarısına da otomobil üretmeye başlayan Ferrari, günümüzde pek çok spor arabanın üretimini yapmış ve adını dünya çapında duyurmayı başarmıştır. Enzo Ferrari’nin hayat hikayesi ile anılan ve spor arabalar sektöründe oldukça büyük bir isim olan Ferrari, son yıllarda spor araba üretiminin dışında başka ürünler de üretmeye başlamıştır. Ferrari markası, günümüzde giyim sektöründe faaliyet gösteren pek çok marka ile ortak çalışmış ve logosunu bu ürünlerin üzerine yazdırmıştır. Ferrari markasının ortak çalışma yürüttüğü ve ürünlerinde logosunun bulunduğu en bilindik markalardan bir tanesi de Puma markasıdır. Spor giyim sektöründe faaliyet gösteren Puma’nın sportif kıyafetleri, ayakkabıları, çantaları ve daha pek çok ürününde, Ferrari’nin logosu bulunmaktadır.

Scuderia Ferrari Erkek Saatleri

Ferrari’nin ortak çalışmalar yürüttüğü markalar dışında kendi ürettiği ürünler de bulunmaktadır. Bu ürünlerden bir tanesi de kol saatleridir. Scuderia Ferrari ismi adı altında kol saatleri üreten Ferrari, bu alanda da oldukça kaliteli ürünler sunmaktadır. İtalyancada, Ferrari Takımı anlamına gelen Scuderia Ferrari’nin ürettiği saatlerin belirli bir model ya da seri ismi bulunmamaktadır. Scuderia Ferrari erkek saatleri üretiminde mineral cam kullanılmaktadır. Çalışma tipi pilli olan bu saatler, yuvarlak kadrana ve çelik kasaya sahiptir. Kasa çapı ölçülerinin ve kasa kalınlığı ölçülerinin değişken olduğu Scuderia Ferrari saatlerin su geçirmezlik seviyesi 50 metredir fakat bazı modellerde su geçirmezlik özelliği bulunmamaktadır. Klasik stil ve spor stilde üretilen Scuderia Ferrari saatlerin kordonları silikon, çelik, deri, silikon gibi çeşitlerden oluşmaktadır. Gri, siyah, kahverengi, mavi, kırmızı, sarı, beyaz, siyah-sarı, mavi-beyaz, kırmızı-siyah gibi pek çok farklı renk seçeneği bulunan Scuderia Ferrari saatlerin bazı modellerinde gösterge de bulunmaktadır.

Scuderia Ferrari Erkek Kol Saatlerinin Fiyat Aralıkları

Türkiye’nin en güvenilir, en hızlı ve en kaliteli saat satış sitesi olan hizlisaat.com, Scuderia Ferrari saatlerini de müşterilerine sunmaktadır. Oldukça uygun fiyat aralıkları, uygun taksit seçenekleri, kapıda ödeme seçeneği ve geri iade avantajı bulunan hizlipara.com’dan, Ferrari erkek kol saatleri kategorisine göz atabilir ve Scuderia Ferrari markasının en güzel saat seçenekleri arasından yeni saatinizi seçebilirsiniz.

TÜM FERRARİ ERKEK SAATLER