Dolce Gabbana Bayan Saat Modelleri, Dolce Gabbana Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Dolce Gabbana Saat

Dolce Gabbana Bayan Saatleri

D&G Dolce & Gabbana Saat

Dolce & Gabbana 1985 yılında İtalya’da kurulan bir moda evidir. İtalyan modacı olan Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından kurulan D&G markasının ünvanı kurucularının ad ve soyadlarından oluşmaktadır.  Bünyelerinde birçok aksesuar tasarımı yapılmaktadır. Saat başta olmak üzere, markanın giyim, ayakkabı, çanta ve güneş gözlüğü tasarımları da bulunmaktadır. Dolce & Gabbana saatlerinde kullandığı tasarımlar ile kendi alanında farklılığı sağlayabilip, kendi marka konseptini oluşturmayı başarmıştır.

D&G Dolce Gabbana Saat Modelleri

Dolce & Gabbana saat tasarımlarına zamanın modasını ve farklılığı adeta sihirli dokunuşlar ile saat modellerinde yansıtmayı başarabilmiştir.  Bu şekilde çalışabilmelerindeki en büyük etken Dolce & Gabbana’nın en başından bir moda evi olarak kurulmasından gelmektedir. Dolce & Gabbana saat modellerinin arasında tarzınıza, yaşam biçiminize uygun bir modeli bulabileceğinize eminiz. Saat modeli tasarımlarında kullanılan malzemeler, zarif taşlar ve farklı renk skalalarının bir arada bulunduğu Dolce & Gabbana modelleri ile dikkatleri üstünüze çekmeyi başarabilirsiniz.

D&G Dolce & Gabbana Saat Fiyatları

Yüzlerce Dolce&Gabbana marka saatin arasından dilediğiniz saati yüksek indirim oranları ile satın alabilir, orijinal Dolce & Gabbana saat satın alma deneyiminde bizi tercih edebilirsiniz. Hızlı  Saat olarak satışını yaptığımız bütün Dolce & Gabbana marka saat modelleri distribütör firma tarafından 2 yıl garantilidir. 

TÜM DOLCE GABBANA BAYAN SAATLER