Dkny Bayan Saat Modelleri, Dkny Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Dkny Saat

Dkny Bayan Saatleri

DKNY Saat

DKNY Saat 1984 yılında Donna Karan tarafından kurulan moda konusunda uzmanlaşmış New York merkezli bir moda evidir. Ürünlerinde her zaman için kaliteli malzemeler kullandığını özellikle belirten DKNY saat genel başkanı çürük plastik ve diğer ucuz malzemelerin asla DKNY saat tarafından hiçbir ürünlerinde kullanılmadığını belirtmiştir. Bay ve bayanlar için üretilen saatlerde üretim aşamasında kalite ve kontrol testleri tamamen yapılmaktadır.

DKNY Saat Modelleri

DKNY Saat modellerinin her birinde şıklığı ve modayı tasarımlarında öncelik olarak tutmaktadır. Kordon tasarımlarında deri, çelik, silikon çeşitleri, Kasa tasarınlarında, çelik, sert plastik Cam malzemelerinde safir cam, kristal cam gibi malzemeler kullanarak şıklığı ve dayanıklılığı bir arada bulundurabilmektedirler. 

DKNY Saat Fiyatları

DKNY Saat satın alarak şıklığa ve zerafete sahip olabileceğiniz için ödeyeceğiniz tutarın karşılığını kat ve kat fazlasıyla alabileceksiniz. Sitemizde bulunan yüzlerce çeşit DKNY saat modelini indirimli fiyatları ile satın alabilir ve şıklık ve zerafetin buluştuğu DKNY saat modellerinin sahibi olabilirsiniz.

TÜM DKNY BAYAN SAATLER