Diesel Saat,Diesel Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Diesel Saat

Diesel Saat

Diesel markası 1978 yılında İtalya’da kurulmuştur. Kurucuları Renzo Rosso ve eski patronu ve aynı zamanda şu anda AG Jeans firmasının sahibi olan Adriano Goldschmied’dır. Diesel Saat’in en iyi ve aynı zamanda bu günlere ulaşmasını sağlayan en önemli yılları 1985, 1991 ve 1996’dır.

Diesel Saat Modelleri

Diesel saat geniş çaplı bir saat modeli koleksiyonu ile yenilikçi bir uluslararası tasarım şirketidir. Diesel saat, olağanüstü tasarımları amaçlayarak çıktığı yolda yeni stiller, yeni kumaş çeşitleri ve kalite kontrolünde öncü bir saat firmasıdır. Diesel saat 80 ülkede satışlarını gerçekleştirmektedir. Diesel saat aynı zamanda bir moda ikonu olduğu için saat tasarımlarında da modern tasarımlar sunarak modayı yakından takip etmektedirler. Diesel saatin özellikle erkek saati koleksiyonunda bulunan çeşitliliği ile bir çok yaş kitlesine ve zevke hitap etmektedir.   Diesel saat yaratıcılık ve tasarımda canlı hayal gücü ve mükemmellikde marka itibarı kadar canlı tasarımlar sunmaktadır. Birçok farklı tasarım ile inkar edilemez modern bir görünüm için silikon, deri, plastik, fırçalanmış paslanmaz çelik ve daha birçok kordon çeşidi sunmaktadır. Erkekler için dijital ve modern tasarımları ile klasik modeller sunmaktadırlar. Bayanlar için ise deri veya etkileyici metal bilezikli tasarımları ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kaliteli İtalyan tasarımları ve mükemmel işçilik donatılmış sanat eseri Diesel saatlere sahip olun.

Diesel Saat Fiyatları

Sitemizde 1.500ü aşkın Diesel saat bulunmaktadır. Diesel saat fiyatlarının sitemizdeki uygun fiyatlılığından dolayı kaliteli ve modayı takip eden Diesel marka saatlere kolayca sahip olabilir, satın alabilirsiniz.

TÜM DİESEL SAATLER