Certina Saat,Certina Bayan ve Erkek Saat Modelleri ve Fiyatları

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Certina Saat

Certina Saat

Certina Saat

Certina saat markası 1888 yılında İsviçre’de moda evi olarak kurulmuştur. Kurulduğu zamandan 1910 yılına kadar olan başarıları sayesinde Milan Fuarı’nda altın prestij ödülü kazanmışlardır. Bir süre sonra kendilerini geliştiren Certina Saat, bir kol saatinin bütün bileşenlerini üretebilmek amacıyla bir üretim tesisi kurmuşturlar.

Certina Saat Modelleri

Certina, kuruluşundan bu yana saat sektöründe birçok yeniliğe imza atmış bir markadır. Gerek teknolojik gerek yenilik açısından birçok değişik saat modeli üretmiş ve dağıtımını sağlamıştır. Birçok zorlu spor ve koşullarda test edilerek üretilen Certine Saat Modelleri, yapılan testler ile de dayanıklılığını kanıtlamayı başarmıştır.

Certina Saat Fiyatları

Certina saat fiyatlarını sitemizde inceleyebilir, aradığınız modeli uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitemizde bulunan bütün Certina saat modelleri distribütör firma garantili olmakta olup, distribütör firmalar tarafından uygulanmakta olan indirimler sitemizde de yansıtılmaktadır. Bazı dönemlerde uygulanan bu indirimleri takip ederek indirimli Certina saat modellerine sahip olabilirsiniz.

TÜM CERTİNA SAATLER