Calvin Klein Unisex Saat Modelleri, Calvin Klein Unisex Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Calvin Klein Saat

Calvin Klein Unisex Saatleri

Calvin Klein Saat

Calvin Klein Saat 1968 yılında Calvin Klein tarafından kurulan modaevidir. New York’ta kurulan Calvin Klein, kurulduğu günden itibaren modanın simgesi haline gelen bir marka olmuştur. New York’ta tek katlı bir dükkan olarak sektöre adım atmıştır. İlk başladığı zamanlarda kendine özgür tarzının dünya üzerinde yaratacağı etkiyi kimse tahmin edemiyordu. Calvin Klein her zaman yenilik ve heyecan kelimelerinin eş anlamlı markası olmuştur.  Calvin Klein, 1997 yılında Swatch ile bir takım gibi çalışarak, saat üretimine başlamıştır ve dünya üzerinde Calvin Klein saatler moda aksesuarı olarak yerini almayı başarmıştır.

Calvin Klein Saat Modelleri

Calvin Klein saat modelleri her zaman modayı takip etmek isteyenler ve şıklığından ödün vermeyenler için ideal tasarımlara sahiptir. Paslanmaz çelik, altın kaplama, rose saat gövdeleri ile göz alıcı saat tasarımlarına sahiptirler. Calvin Klein saatler, siz kullanıcılara mükemmel bir görünüm sunmayı amaçlayarak tasarlanmıştır.

Calvin Klein Saat Fiyatları

İndirimli Calvin Klein saat modellerini sitemizden inceleyebilir, satın alabilir ve modayı takip eden, şık tasarımlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Sitemizde haftalık veya aylık olarak Calvin Klein saat modellerine yüksek indirim oranları uygulanmaktadır. Sitemizi takip ederek uygun fiyatlı Calvin Klein modellerindeki indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

TÜM CALVİN KLEİN UNİSEX SAATLER