Burberry Bayan Saat Modelleri, Burberry Bayan Saat

0850 304 50 96

6 yıldır en güvenilir orijinal saat sitesi...

Burberry Saat

Burberry Bayan Saatleri

Burberry Saat

Burberry 1856 yılında Birleşik Krallık’ta 21 yaşındaki Thomas Burberry tarafından kurulan moda evidir. Bir manifaturacı çırağıyken İngiltere’de kendi mağazasını açan Burberry, birçok alanda moda, aksesuar, kıyafet ve parfüm tasarım ve üreticisidir. Moda alanında birçok başarıya imza attıktan sonra saat sektörüne giriş yapan Burberry, kendi farklı tarzı ile alanında lider markalardan biri olmayı ve saat kullanıcıları tarafından tercih edilmeyi başarmıştır.

Burberry Saat Modelleri

Burberry saat modellerinde Burberry’nin kendine has tarzı ve renklerini moda ile buluşturmasına şahit olabilirsiniz. Saat tasarımlarında kullandığı malzemeler ve tasarım fikirleri ile farklı olmayı başaran Burberry, özellikle bayan saati konusunda çok farklı modellere sahiptir. Kendine has kordon desenleri, kullandığı kaliteli cam ve kasa malzemeleri ile tercih edilesi bir saat markası olmayı başarmıştır.

Burberry Saat Fiyatları

Farklı fiyat aralıklarında tercih edebileceğiniz Burberry Saat modellerinin fiyatlarını sitemizden inceleyebilir, fiyat bilgisi alabilirsiniz. Burberry Saat modellerinde farklı dönemlerde indirimler yapılmaktadır.

TÜM BURBERRY BAYAN SAATLER